Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de reparatii curente la sediul Politiei Rutiere din cadrul IPJ Arad
- Număr anunț
- SCN1128546
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
- Furnizor / câștigător
- IVASCU EXCEED S.R.L. (CUI 40439456)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.734,62 RON
- Valoare atribuită
- 49.727,02 RON
- Data publicării
- 20.07.2023 12:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1091035
- Termen limită
- 04.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185351
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IVASCU EXCEED S.R.L. CUI 40439456
Valoare atribuită
49.727,02 RON
din 49.734,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro