Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: "Modernizare drumuri in comuna Baia si reprofilare Parau Bogata, in comuna Baia, judetul Suceava"
- Număr anunț
- SCN1128537
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- CONEST SA (CUI 1959695)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.415.234,20 RON
- Valoare atribuită
- 21.409.680,60 RON
- Data publicării
- 20.07.2023 10:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1099646
- Termen limită
- 20.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184780
Documente
Documentația de atribuire
- 2023.06.30_Formulare E_Contract AP.doc.p7s
- Contract executie 10.04.2023 final.doc.p7s
- DT.7z.001.p7s
- DT.7z.002.p7s
- DT.7z.003.p7s
- DT.7z.004.p7s
- DT.7z.005.p7s
- DT.7z.006.p7s
- DT.7z.007.p7s
- DT.7z.008.p7s
- DT.7z.009.p7s
- DT.7z.010.p7s
- FisaDate_DF1184780.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 1
ALCAROM SRL CUI 16654869
Terți susținători 1
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Valoare atribuită
21.409.680,60 RON
din 19.415.234,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro