Atribuită Anunț de participare

Furnizare autoutilitară

Număr anunț
SCN1128511
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
ADC MASTER AUTO SERVICE SRL (CUI 38258601)
Cod CPV
34140000-0 · Autovehicule de mare capacitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546.000 RON
Valoare atribuită
546.000 RON
Data publicării
20.07.2023 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1095858
Termen limită
08.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185326

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

546.000 RON

din 546.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.