Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Furnizare tractor forestier dotat cu troliu
- Număr anunț
- CN1076837
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858.374,47 RON
- Valoare atribuită
- 848.783,16 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171999
- Termen limită
- 10.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 797762-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234847
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
AJG TRUCKS & TRAILERS SRL CUI RO24737787
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
848.783,16 RON
din 858.374,47 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 9.591,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.