Atribuită Anunț de participare

Contract de furnizare produse - Echipamente de laborator 1/2025

Număr anunț
CN1076864
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH (CUI 18379608)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.000 RON
Valoare atribuită
190.000 RON
Data publicării
31.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143541
Termen limită
04.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
801432-2024
Documentație de atribuire
DF1234952

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

190.000 RON

din 190.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.