Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare bauturi nealcoolice

Număr anunț
CN1076855
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.135.900 RON
Valoare atribuită
3.158.520 RON
Data publicării
31.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1147690
Termen limită
17.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
799714-2024
Documentație de atribuire
DF1234844

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
M.A. CRISTINA SRL CUI RO 4255520
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.158.520 RON

din 2.135.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.