Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie produse lactate
- Număr anunț
- CN1057650
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.207.212 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1112643
- Termen limită
- 30.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 142-453590
- Documentație de atribuire
- DF1185315
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta-LACTATE-semnat.xls.p7m
- Anexa la Propunerea tehnica privind factorii de evaluare-semnat-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini - Produse lactate-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model 2023-semnat.doc.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1185315.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti-semnat.doc.p7s
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Valoare atribuită
1.207.212 RON
din 1.210.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.788 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.