Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Acord-cadru de furnizare combustibil pe baza de carduri pentru parcul auto al Academiei de Politie „Alexandru Ioan Cuza”
- Număr anunț
- SCN1128705
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187.500 RON
- Valoare atribuită
- 172.200 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2023 20:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1092597
- Termen limită
- 07.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185857
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
172.200 RON
din 187.500 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 15.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.