Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Furnizare dotari – LOT 1 Dotari mobilier, LOT 2 Dotari echipamente IT si electronice si LOT 3 Dotari materiale si echipamente sportive, in cadrul proiectului “Reabilitare, extindere si dotare scoala primara din Comuna Salsig, judetul Maramures” si “Reabilitare si dotare scoala gimnaziala din Comuna Salsig, judetul Maramures”
- Număr anunț
- SCN1128704
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALSIG (CUI 3627773)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.502,37 RON
- Valoare atribuită
- 247.747,32 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2023 18:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1091810
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185856
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 294.502,37 RON Adjudecat: 247.747,32 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotari mobilier | 150.227,95 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 149.999 RON ↓0,2% |
| 2 | Dotari echipamente IT si electronice | 133.961,42 RON | CG&GC Hitech Solutions SRL | 97.748,32 RON ↓27,0% |
| 3 | Dotari materiale si echipamente sportive | 10.313 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL CUI RO 27188870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
247.747,32 RON
din 294.502,37 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 46.755,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.