Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Echipamente IT_PNRR_760093
- Număr anunț
- CN1076966
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.478 RON
- Valoare atribuită
- 30.178 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2024 14:39
- Anunț de atribuire
- CAN1147861
- Termen limită
- 03.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1235096
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-de-Sarcini - laptop II.pdf.p7s
- Caiet-de-Sarcini - laptop I.pdf.p7s
- Caiet-de-Sarcini - Statie grafica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235096.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 30.478 RON Adjudecat: 30.178 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop portabil_1 | 8.080 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 30.178 RON |
| 2 | Laptop portabil_2 | 9.140 RON | — | |
| 3 | Statie grafica | 13.258 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIRCUITRA S.R.L. CUI 41263918
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRO DT COM SRL CUI RO8738160
Valoare atribuită
30.178 RON
din 30.478 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.