Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Consumabile pentru sisteme de monitorizare continua a glicemiei
- Număr anunț
- CN1076953
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.500 RON
- Valoare atribuită
- 207.850 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143018
- Termen limită
- 10.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 996-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235011
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
207.850 RON
din 210.500 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 2.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.