Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ECHIPAMENT OFTALMOLOGIC PENTRU APARATELE DE PHACOEMULSIFICARE

Număr anunț
SCN1128676
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
KEMBLI-MED SRL (CUI 10511100)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541.874 RON
Valoare atribuită
541.489,84 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
24.07.2023 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1092459
Termen limită
07.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185504

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 541.874 RON Adjudecat: 541.489,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CONSUMABILE MEDICALE PENTRU APARATUL DE PHACOEMULSIFICARE SI CH… 350.710 RON Kembli Med 350.710 RON
2 CONSUMABILE MEDICALE PENTRU APARATUL DE PHACOEMULSIFICARE STELL… 191.164 RON RSR RACHO RIBAROV S.R.L. 190.779,84 RON ↓0,2%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMBLI-MED SRL CUI RO 10511100
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

541.489,84 RON

din 541.874 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 384,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.