Atribuită Anunț de participare

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investitii: ”RENOVAREA ENERGETICĂ A CLĂDIRILOR REZIDENȚIALE MULTIFAMILIALE DIN ORASUL VIȘEU DE SUS- LOT XI” Proiect C5-A3.1-2264, Bloc 23, Bloc S23 și Bloc Republicii 1

Număr anunț
SCN1128758
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Furnizor / câștigător
KES BUSINESS S.R.L. (CUI 34697191)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560.645,30 RON
Valoare atribuită
3.560.000 RON
Data publicării
25.07.2023 17:09
Anunț de atribuire
SCNA1094718
Termen limită
10.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185922

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 6
ALNEMARLE SRL CUI RO29853600
IFMA CUI RO448269
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132

Valoare atribuită

3.560.000 RON

din 3.560.645,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.