Atribuită
Anunț de participare
Achiziție servicii de implementare ecosistem digital interinstituțional.
- Număr anunț
- SCN1128745
- Autoritate contractantă
- Comuna Ibanesti (CUI 16146798)
- Furnizor / câștigător
- ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. (CUI 43507989)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487.347,30 RON
- Valoare atribuită
- 487.347 RON
- Data publicării
- 25.07.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1091689
- Termen limită
- 04.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185849
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_ecosistem_digital.pdf
- contract_ecosistem_digital.pdf
- FisaDate_DF1185849.pdf
- formulare_ecosistem_digital.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. CUI 43507989
Valoare atribuită
487.347 RON
din 487.347,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro