Atribuită Anunț de participare

Platforma genetica pentru hemofilie formata din: 1. Analizor genetic cu patru capilare si sistem de detecție cu 6 culori 2. Sistem de analiza Real-Time PCR IVD

Număr anunț
SCN1128718
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678.053 RON
Valoare atribuită
678.000 RON
Data publicării
25.07.2023 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1096913
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185732

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

678.000 RON

din 678.053 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.