Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: MODERNIZARE SISTEM DE ILUMINAT PUBLIC COMUNA FLORESTI, JUDEȚUL CLUJ

Număr anunț
SCN1128822
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840.068,24 RON
Valoare atribuită
1.834.851,85 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.07.2023 17:02
Anunț de atribuire
SCNA1092689
Termen limită
11.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186076

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

1.834.851,85 RON

din 1.840.068,24 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.216,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.