Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului “Modernizarea sistemului de iluminat public în orașul Azuga, jud. Prahova"

Număr anunț
SCN1128805
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.815.048 RON
Valoare atribuită
1.810.514,21 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.07.2023 12:03
Anunț de atribuire
SCNA1092447
Termen limită
11.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185861

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

1.810.514,21 RON

din 1.815.048 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.533,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.