Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Execuția lucrărilor pentru implementarea investiției publice: ”Modernizare drumuri în localitatea Siriu, comuna Crucea, județul Constanta” -finanțat prin Programul Național de Investiții Anghel Saligny

Număr anunț
SCN1128902
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 7276918)
Furnizor / câștigător
ASFALT DOBROGEA SRL (CUI 24084904)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.249.129,19 RON
Valoare atribuită
6.192.049,10 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
27.07.2023 19:43
Anunț de atribuire
SCNA1095224
Termen limită
18.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185862

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.192.049,10 RON

din 6.249.129,19 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 57.080,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.