Atribuită Anunț de participare

Echipament de Analiza Termica Simultana TGA si DSC cuplat cu MS

Număr anunț
CN1077025
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797.763,03 RON
Valoare atribuită
797.760 RON
Data publicării
10.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148647
Termen limită
17.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
15329-2025
Documentație de atribuire
DF1234861

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

797.760 RON

din 797.763,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.