Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Servicii generale de întreținere (mentenanță), reparare și dispecerizare a instalațiilor din clădirea sediu AACR și servicii ocazionale pentru modernizări, modificări, îmbunătățiri.

Număr anunț
SCN1128871
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407.065,01 RON
Valoare atribuită
401.832,60 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
27.07.2023 12:47
Anunț de atribuire
SCNA1093202
Termen limită
08.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186026

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

401.832,60 RON

din 407.065,01 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 5.232,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.