Atribuită
Anunț de participare
Compresor criogenic și accesorii
- Număr anunț
- CN1057751
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 42123300-0 · Compresoare pentru echipamente frigorifice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.893,57 RON
- Valoare atribuită
- 95.890 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114460
- Termen limită
- 04.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 144-455889
- Documentație de atribuire
- DF1185829
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
95.890 RON
din 95.893,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro