Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Furnizare tractor si tocator de crengi cu brat articulat in cadrul proiectului cu denumirea “Achizitie de utilaje in comuna Rosia, judetul Bihor ”
- Număr anunț
- SCN1128866
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.909,40 RON
- Valoare atribuită
- 279.000 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2023 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1093876
- Termen limită
- 17.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186029
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PANAGROTEH SERVICE SRL CUI RO26271674
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
279.000 RON
din 302.909,40 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 23.909,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.