Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat

Achiziţie de consumabile tehnică de calcul pentru echipamente T.I.C.- TRIBUNALUL PRAHOVA

Număr anunț
CN1077059
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190.710 RON
Valoare atribuită
1.212.678,80 RON 44,6% sub estimat
Data publicării
14.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1145904
Termen limită
17.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
23752-2025
Documentație de atribuire
DF1235316

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.212.678,80 RON

din 2.190.710 RON estimat 44,6%

Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 978.031,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.