Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat

Achizitia de materiale și echipamente de specialitate pentru ateliere de practică în cadrul proiectului “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR, MUNICIPIUL CÂMPINA, JUDEȚUL PRAHOVA”

Număr anunț
CN1077057
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
HANEX SRL (CUI 12765)
Cod CPV
39162000-5 · Material de instruire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300.592,16 RON
Valoare atribuită
964.372 RON 25,9% sub estimat
Data publicării
13.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152512
Termen limită
17.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
21134-2025
Documentație de atribuire
DF1235292

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.300.592,16 RON Adjudecat: 964.372 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale și echipamente de specialitate pentru ateliere de pra… 657.941,09 RON HANEX 651.922 RON ↓0,9%
2 Materiale și echipamente de specialitate pentru ateliere de pra… 329.551,54 RON Anulat
3 Materiale și echipamente de specialitate pentru ateliere de pra… 313.099,53 RON REGENCY PROJECT SRL 312.450 RON ↓0,2%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGENCY PROJECT SRL CUI RO32284989
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

964.372 RON

din 1.300.592,16 RON estimat 25,9%

Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 336.220,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.