Atribuită
Anunț de participare
Servicii complete de plată a staţionărilor pe domeniul public din Municipiul Timişoara, pentru utilizatorii sistemului de parcare SPAPP–Timpark în condiţiile utilizării taxării prin telefonia mobilă prin cele trei forme de plată: vouchere (plata în avans), microplăti (SMS) şi card bancar Acord Cadru 24 luni
- Număr anunț
- CN1077058
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL PENTRU ADMINISTRAREA PARCARILOR PUBLICE DIN MUNICIPIUL TIMISOARA-TIMPARK (CUI 45337899)
- Furnizor / câștigător
- PICONET SRL (CUI 15955413)
- Cod CPV
- 79900000-3 · Diverse servicii comerciale si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340.948 RON
- Valoare atribuită
- 3.672.084,02 RON
- Data publicării
- 13.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151328
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 20119-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235305
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini AC Servicii de plata.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235305.pdf
- Formulare servicii plati parcare _AC 24 luni.docx.p7s
- Model AC Servicii de plata.pdf.p7s
- Model contract subs Servicii de plata.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PICONET SRL CUI RO15955413
Valoare atribuită
3.672.084,02 RON
din 2.340.948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro