Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

„Autolaborator-furgon echipat pentru inspectare si depistare defecte in conducte de alimentare cu apa potabilă”

Număr anunț
SCN1128977
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
KONTEX SRL (CUI 13054975)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425.000 RON
Valoare atribuită
1.419.900 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.07.2023 14:19
Anunț de atribuire
SCNA1092858
Termen limită
09.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186285

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KONTEX SRL CUI RO 13054975

Valoare atribuită

1.419.900 RON

din 1.425.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 5.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.