Atribuită
Anunț de participare
„AUTOUTILITARĂ N1 (2 locuri + zonă cargo - 1 bucata”
- Număr anunț
- SCN1128974
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34131000-4 · Camionete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 14:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1092859
- Termen limită
- 09.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186287
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
100.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro