Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul de investitii” Sistem monitorizare video Zona Banu Maracine, Zona Ford, Zona Pelendava, Balta Cârcea”

Număr anunț
SCN1128971
Autoritate contractantă
COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
Furnizor / câștigător
VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.728,76 RON
Valoare atribuită
328.000 RON 12,7% sub estimat
Data publicării
28.07.2023 14:08
Anunț de atribuire
SCNA1092192
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186260

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VHE SERVICE SRL CUI RO32851854

Valoare atribuită

328.000 RON

din 375.728,76 RON estimat 12,7%

Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 47.728,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.