Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

“Achiziție microbuze nepoluante în scop comunitar în zona rurală Camăr - Carastelec, județul Sălaj”

Număr anunț
CN1057830
Autoritate contractantă
COMUNA CARASTELEC (PRIMARIA CARASTELEC) (CUI 4292021)
Furnizor / câștigător
DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230.675 RON
Valoare atribuită
1.207.008 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
28.07.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1145058
Termen limită
11.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 145-464670
Documentație de atribuire
DF1185917

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973

Valoare atribuită

1.207.008 RON

din 1.230.675 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 23.667 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.