Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de asigurari medicale private pentru personalul Companiei Nationale Administratia Canalelor Navigabile SA

Număr anunț
SCN1128948
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66512210-7 · Servicii de asigurare voluntara de sanatate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400.875 RON
Valoare atribuită
1.391.946 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
28.07.2023 11:21
Anunț de atribuire
SCNA1093883
Termen limită
08.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186149

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.391.946 RON

din 1.400.875 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 8.929 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.