Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii medicale sanitar-veterinare și servicii conexe actului medical sanitar-veterinar.
- Număr anunț
- SCN1128937
- Autoritate contractantă
- SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
- Furnizor / câștigător
- EUROMED LIFE DIAGNOSTIC SRL (CUI 34209649)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700.000 RON
- Valoare atribuită
- 699.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2023 10:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1092896
- Termen limită
- 08.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186137
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROMED LIFE DIAGNOSTIC SRL CUI 34209649
Valoare atribuită
699.500 RON
din 700.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.