Atribuită
Anunț de participare
Containere Abroll
- Număr anunț
- SCN1128928
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.327,73 RON
- Valoare atribuită
- 319.300 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 09:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1093293
- Termen limită
- 17.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186171
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
319.300 RON
din 319.327,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro