Atribuită Anunț de participare

Achizitie lucrari in cadrul proiectului „Imbunatatirea calitatii vietii populatiei din orasul Petrila Etapa III”, Obiectiv reabilitare, modernizare si dotare Colegiul Tehnic Constantin Brancusi cu structura arondata Gradinita cu program normal nr. 2, strada 8 Martie, nr. 60, Localitatea Petrila, Judet Hunedoara, cod SMIS 125787

Număr anunț
SCN1128906
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
DAN CONSTRUCT AMD S.R.L. (CUI 40821080)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.179.328,87 RON
Valoare atribuită
3.179.208,75 RON
Data publicării
28.07.2023 08:15
Anunț de atribuire
SCNA1092448
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186138

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
DIACOM PRESTCOM SRL CUI RO 8307982

Valoare atribuită

3.179.208,75 RON

din 3.179.328,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.