Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

Proiectare si executie lucrari de constructii, instalatii si echipamente tehnologice si functionale in cadrul proiectului “Creșterea performanței energetice a Cinematografului Unirea”.

Număr anunț
SCN1129030
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
SKYVISTA INVEST S.R.L. (CUI 39729472)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.361.311,77 RON
Valoare atribuită
7.760.788,62 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
31.07.2023 15:58
Anunț de atribuire
SCNA1094839
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186457

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
Subcontractanți 2
CANDO EXIM SRL CUI RO 2379947
PAVGRUP SRL CUI RO 22412517
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
GLOBEXTERRA S.R.L. CUI RO28610220
Subcontractanți 2
A.G.GRUPINSTAL SRL CUI RO 15767274
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818

Valoare atribuită

7.760.788,62 RON

din 10.361.311,77 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 2.600.523,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.