Anulată Anunț de participare

Servicii de proiectare pentru obiectivele ”Renovarea energetică a clădirilor rezidențiale multifamiliale în Municipiul Slatina”

Număr anunț
SCN1129023
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.201,68 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
31.07.2023 15:10
Anunț de atribuire
SCNA1090940
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185068

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 504.201,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de proiectare pentru obiectivele ”Renovarea energetică… 402.708,66 RON Anulat
2 Servicii de proiectare pentru obiectivele ”Renovarea energetică… 101.493,02 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.