Atribuită Anunț de participare

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investitii: ”RENOVAREA ENERGETICĂ A ȘCOLII GENERALE Nr. 2, strada Dragos Voda, nr. 68, Vișeu de Sus”

Număr anunț
SCN1129121
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Furnizor / câștigător
DALIN PERFECT STRUCTURES SRL (CUI 37188826)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.166.336,31 RON
Valoare atribuită
1.166.137,20 RON
Data publicării
01.08.2023 17:36
Anunț de atribuire
SCNA1093986
Termen limită
17.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186505

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
CONREP SA CUI RO 2221199

Valoare atribuită

1.166.137,20 RON

din 1.166.336,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.