Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,4% sub estimat

consumabile tomograf

Număr anunț
SCN1129110
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614.160 RON
Valoare atribuită
292.200 RON 52,4% sub estimat
Data publicării
01.08.2023 15:43
Anunț de atribuire
SCNA1091576
Termen limită
14.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186422

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 614.160 RON Adjudecat: 292.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 consumabile injectomat aquilion sau echivalent 295.200 RON Lumamed Health&Care 292.200 RON ↓1,0%
2 consumabile injectomat alexion sau echivalent 318.960 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

292.200 RON

din 614.160 RON estimat 52,4%

Adjudecat la 47,6% din estimat · economie 321.960 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.