Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Sisteme de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu, respectiv: Lot 1) Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu la SFM Odorheiu Secuiesc Lot 2) Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu la SFM Toplita Lot 3) Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu la SFO Gheorgheni
- Număr anunț
- SCN1129086
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSEC SERV SRL (CUI 15409454)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249.580 RON
- Valoare atribuită
- 242.038,45 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2023 10:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1092646
- Termen limită
- 11.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186396
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale sisteme de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu.pdf.p7s
- CS sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu SFO Gheorgheni.pdf.p7s
- CS sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incnediu SFM Toplita.pdf.p7s
- CS sistem semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu SFM Odorheiu Secuiesc.pdf.p7s
- FisaDate_DF1186396.pdf
- Formulare sisteme SEAP.doc.p7s
Loturi (3)
Estimat: 249.580 RON Adjudecat: 242.038,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu … | 126.050 RON | ELECTROSEC SERV S.R.L. | 124.995,01 RON ↓0,8% |
| 2 | Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu … | 63.866 RON | ELECTROSEC SERV S.R.L. | 58.774,38 RON ↓8,0% |
| 3 | Sistem de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu … | 59.664 RON | ELECTROSEC SERV S.R.L. | 58.269,06 RON ↓2,3% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROSEC SERV SRL CUI RO 15409454
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AXA TELECOM SRL CUI RO 16581368
Valoare atribuită
242.038,45 RON
din 249.580 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 7.541,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.