Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Proiectare si Execuție lucrări pentru obiectivul “MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA LUNA JUDETUL CLUJ"
- Număr anunț
- SCN1129080
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNA (CUI 4546960)
- Furnizor / câștigător
- NORD VEST INFRASTRUCTURA SI SERVICII SRL (CUI 32198209)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.749.406,33 RON
- Valoare atribuită
- 6.687.580,79 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2023 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1093533
- Termen limită
- 18.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186339
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NORD VEST INFRASTRUCTURA SI SERVICII SRL CUI RO32198209
Asociați 2
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 5
COMENERG SRL CUI RO 5376961
GREEN COLLECTIVE S.R.L. CUI 36960480
LA CONSULT & DEVELOPMENT SRL CUI RO19197907
SXA EXPERT PROIECT CONSULT S.R.L. CUI 40245182
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Terți + subcontractanți 1
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Valoare atribuită
6.687.580,79 RON
din 6.749.406,33 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 61.825,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.