Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul "Reabilitare si modernizare drumuri de interes local, in Comuna Zamostea, Judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1129057
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
CALCARUL SA (CUI 7220224)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.346.826,61 RON
Valoare atribuită
8.749.912,97 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
01.08.2023 08:10
Anunț de atribuire
SCNA1094847
Termen limită
25.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186413

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Subcontractanți 1
YONI COM SRL CUI RO 10206203
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340

Valoare atribuită

8.749.912,97 RON

din 9.346.826,61 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 596.913,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.