Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat

Servicii suport pentru solutie virtualizare si servicii suport pentru licențe Fortinet

Număr anunț
SCN1129155
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
Furnizor / câștigător
MAGUAY COMPUTERS SRL (CUI 12167046)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325.000 RON
Valoare atribuită
264.910 RON 18,5% sub estimat
Data publicării
02.08.2023 10:49
Anunț de atribuire
SCNA1093495
Termen limită
28.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186529

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 325.000 RON Adjudecat: 264.910 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I - SUPORT ANUAL SOLUȚIE VIRTUALIZARE 60.000 RON Anulat
2 LOT II – Suport și licențe Fortinet 265.000 RON MAGUAY COMPUTERS 264.910 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046

Valoare atribuită

264.910 RON

din 325.000 RON estimat 18,5%

Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 60.090 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.