Anulată
Anunț de participare
Furnizare Echipamente în cadrul Proiectului ”Grădinița Viitorului – Reabilitare și echipare grădiniță și reabilitare alei de acces la grădiniță în zona dintre străzile Viitorului și Tineretului”, cod SMIS 125883
- Număr anunț
- SCN1129154
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.407,54 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1091102
- Termen limită
- 23.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186486
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la fisa de date_factori de evaluare.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1186486.pdf
- FISE TEHNICE LOT 1.pdf.p7s
- FISE TEHNICE LOT 2.pdf.p7s
- FISE TEHNICE LOT 3.pdf.p7s
- Formulare produse Lot 1.docx.p7s
- Formulare produse Lot 2.docx.p7s
- Formulare produse Lot 3.docx.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
Loturi (3)
Estimat: 144.407,54 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE SPORTIVE | 104.982,65 RON | Anulat | — |
| 2 | ECHIPAMENT DE TUNS IARBA | 2.687,36 RON | Anulat | — |
| 3 | MATERIALE EDUCATIVE | 36.737,53 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.