Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,7% sub estimat
Subscripţie pentru licenţa de utilizare şi suport tehnic pentru program de modelare a pieţei de energie electrică
- Număr anunț
- CN1058128
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- Energy Exemplar (Europe) Ltd (CUI 946035815)
- Cod CPV
- 72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 718.231,03 RON
- Valoare atribuită
- 160.104 RON 77,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2023 14:12
- Anunț de atribuire
- CAN1122427
- Termen limită
- 18.09.2023 14:00
- Documentație de atribuire
- DF1186619
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Caiet de sarcini subscriptie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1186619.pdf
- Formulare subscriptie.pdf.p7s
- Proiect contract subscriptie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Energy Exemplar (Europe) Ltd CUI 946035815
Valoare atribuită
160.104 RON
din 718.231,03 RON estimat
77,7%
Adjudecat la 22,3% din estimat · economie 558.127,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.