Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „PISTE PENTRU BICICLETE ÎN COMUNA GĂLĂNEȘTI, JUDEȚUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1129234
Autoritate contractantă
Comuna Galanesti (CUI 4441352)
Furnizor / câștigător
CHEZA SRL (CUI 13698917)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.503.492,71 RON
Valoare atribuită
2.501.472,54 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
03.08.2023 11:43
Anunț de atribuire
SCNA1092576
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186694

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CHEZA SRL CUI RO13698917
Asociați 1
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918

Valoare atribuită

2.501.472,54 RON

din 2.503.492,71 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.020,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.