Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL, COMUNA CÂMPURI, JUDEȚUL VRANCEA
- Număr anunț
- SCN1129221
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAMPURI VRANCEA (CUI 4718128)
- Furnizor / câștigător
- CRISTILORY PROD SRL (CUI 6517651)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.039.058,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.944.408,22 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2023 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1094658
- Termen limită
- 28.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186600
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratori-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini lucrari-semnat.pdf.p7m
- Caiete de sarcini-1-76-semnat.pdf.p7m
- Caiete de sarcini-77-123-semnat.pdf.p7m
- Campuri Formulare-semnat.doc.p7m
- Campuri Model contract achizitie-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1186600.pdf
- LISTE DE CANTITATI FARA VALORI-semnat.pdf.p7m
- Memoriu tehnic-semnat.pdf.p7m
- PAC - piese desenate-semnat.pdf.p7m
- PAC - piese scrise-semnat.pdf.p7m
- Piese desenate-1-50-semnat.pdf.p7m
- Piese desenate-51-110-semnat.pdf.p7m
- POE - piese desenate II-semnat.pdf.p7m
- POE - piese desenate I-semnat.pdf.p7m
- POE - piese scrise-semnat.pdf.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTILORY PROD SRL CUI 6517651
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PMS TOP CONSTRUCT S.R.L. CUI 37581484
Terți susținători 1
BRIALBET SRL CUI RO 24973664
Valoare atribuită
2.944.408,22 RON
din 3.039.058,74 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 94.650,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.