Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuție lucrări de construcţii pentru proiectul de investiții „Reabilitarea termică și energetică a obiectivului educațional Școala Primară Bogdănești, comuna Fălciu, județul Vaslui”

Număr anunț
SCN1129213
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34114514)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660.846,66 RON
Valoare atribuită
1.657.327,30 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
03.08.2023 10:09
Anunț de atribuire
SCNA1092309
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1176550

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
KAZINST GRUP SRL CUI RO 26849469
SIDES TECH SRL CUI 31559941

Valoare atribuită

1.657.327,30 RON

din 1.660.846,66 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.519,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.