Atribuită
Anunț de participare
MODERNIZARE STR. LUNCII, STR. GENERAL ZANESCU, AMENAJARI EXTERIOARE BL. 40 STR. GARII, ALEE CAROSABILA DE LEGATURA INTRE STR. GARII SI STR. UNIRII, AMENAJARI EXTERIOARE BLOC ANL 81-82-STR. PRICAZULUI, ALEE CAROSABILA IN PRELUNGIREA STR. VANATORILOR, STRADA DE LEGATURA INTRE STR. UNIRII SI STR. TARGULUI ASIGURAND ACCES LA STADION MECANICA CU PARCARILE AFERENTE, TRONSON STRADA CRISAN SI STRADA DE LE
- Număr anunț
- SCN1129212
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- PAVAMOND SRL (CUI 22871862)
- Cod CPV
- 45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.598.830 RON
- Valoare atribuită
- 8.420.271,76 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1093773
- Termen limită
- 23.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186238
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAVAMOND SRL CUI RO22871862
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROACTIV SRL CUI RO17161508
Subcontractanți 1
DRUPO SRL CUI RO 13776675
Valoare atribuită
8.420.271,76 RON
din 7.598.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro