Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat

„Servicii de asigurări auto RCA” – DRDP Brasov

Număr anunț
SCN1129193
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585.036,89 RON
Valoare atribuită
354.201 RON 39,5% sub estimat
Data publicării
03.08.2023 08:49
Anunț de atribuire
SCNA1092160
Termen limită
16.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186690

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

354.201 RON

din 585.036,89 RON estimat 39,5%

Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 230.835,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.