Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

MODERNIZARE LABORATOR DSVSA SĂLAJ

Număr anunț
SCN1129320
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444.135,01 RON
Valoare atribuită
435.920 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
04.08.2023 14:43
Anunț de atribuire
SCNA1092880
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1186772

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708

Valoare atribuită

435.920 RON

din 444.135,01 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 8.215,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.