Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Servicii pentru silvicultură - Direcția Silvică Brașov - OS BRASOV
- Număr anunț
- CN1077092
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SKOVEN FOREST SRL (CUI 25366113)
- Cod CPV
- 77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 895.073,11 RON
- Valoare atribuită
- 778.761,13 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143531
- Termen limită
- 19.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 29106-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235368
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 - FORMULARUL 9 - LISTA CANTITATI - 2025 - LOTUL 1.xlsx.p7s
- ANEXA 1 - FORMULARUL 9 - LISTA CANTITATI - 2025 - LOTUL 2.xlsx.p7s
- ANEXA 1 - FORMULARUL 9 - LISTA CANTITATI - 2025 - LOTUL 3.xlsx.p7s
- ANEXA 2 - CALENDAR DE PRESTARE LOT.1.docx.p7s
- ANEXA 2 - CALENDAR DE PRESTARE LOT.2.docx.p7s
- ANEXA 2 - CALENDAR DE PRESTARE LOT.3.docx.p7s
- Caiet sarcini licitatie Servicii silvice 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1235368.pdf
- Formulare - Servicii pentru silvicultura-2025.docx.p7s
- Model contract SERVICII PENTRU SILVICULTURA 2025.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 895.073,11 RON Adjudecat: 778.761,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări în pepiniera Triaj, îngrijirea și întreținerea culturil… | 614.331,51 RON | SC SKOVEN FOREST S.R.L. | 542.704,79 RON ↓11,7% |
| 2 | Impăduriri si completări curente | 220.771,27 RON | SC SKOVEN FOREST S.R.L. | 178.090,16 RON ↓19,3% |
| 3 | Lucrări de îngrijire arborete tinere și ajutorarea regenerării … | 59.970,33 RON | SC SKOVEN FOREST S.R.L. | 57.966,18 RON ↓3,3% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKOVEN FOREST SRL CUI RO 25366113
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKOVEN FOREST SRL CUI RO 25366113
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CNT FOREST S.R.L. CUI 48274299
Valoare atribuită
778.761,13 RON
din 895.073,11 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 116.311,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.